рус укр eng
Магазин спортивних товарів та підводного полювання

Тепловізор Sparta PTB-02

Відкласти
Порівняти
Артикул: PTB-02
7 697 грн.
У наявності

Промислова теплова камера має портативний дизайн і просту роботу і широко використовується в різних галузях, таких як протипожежна боротьба, геологія, трафік, сільське господарство, геологія, енергія, плавки, електронне виробництво, і т. д. Це ідеальний вибір для електрика і технічного персоналу і техніків і може бути використаний, щоб швидко знайти проблемну область. Якщо ви шукаєте новий тепловізор, приходьте і спробуйте цей продукт, він не підведе вас.


Особливості:

Перемикання ℃/℉:Ви можете утримувати кнопку ℃/℉, щоб перемкнути одиниці вимірювання температури ℃ або ℉ на інтерфейсі вимірювання.

2 кольори піддонів:Цей тепловізор забезпечує два типи колірних палітр, оксид заліза червоне і біле світло. Ви можете натиснути кнопку палітра, щоб переключити колірну палітру відповідно до ваших потреб. Оксид заліза червоні кольорові палітри, орієнтовані на відображення кольору. Ця колірна палітра дуже підходить для високої теплової контрастності і використовується для поліпшення колірного контрасту між високою температурою і низькою температурою. Але колірна палітра Білого Світіння забезпечує навіть лінійний колір.

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок